Leírás
Nagyon kevés olyan nőt ismerek, aki el tudja fogadni a testét olyanak, amilyen. Ennél is kevesebbet ismerek, aki felszabadultan meri vállalni és megélni intim vágyait. Sajnos a női testet és az intimitást tudatosan és tudat alatt, férfiak és nők egyaránt még napjainkban is bűnösnek tituláják. Ez a téves hitrendszer nagyon mélyen hat a párkapcsolatok minőségére és a gyermekáldás szentségére.
A “Tested szentté avatása” hanganyag a hallgatót egy belső ösvényen vezeti végig. Ez az ösvény az önelfogadásban és a testtel való kapcsolódásban támogatja a gyógyulni vágyó női lelket. A belső utazáson Mária Magdolna kíséri végig a kedves utazót.
Ezt a hanganyagot azért tettem ingyen elérhetővé, mert szeretném, hogy minél több nőhöz eljusson, ezzel támogatva a szakrális nőiség újraszületését. Ha neked is tetszett, kérlek küldd tovább női ismerőseid számára is ezt az oldalt!
Értékelések
Még nincsenek értékelések.